УКРАЇНА

20:24

22.01

матеріали по темі:

Влада

«Новий канал» продали

0

«Альфа-Банк (Україна)» продав «Новий канал». Про це в інтерв’ю тижневику «Бизнес» сказав голова правління банку Андрій Снєгірьов, повідомляє «Українська правда» . За словами Снєгірьова, банк має намір вийти зі всіх своїх інвестиційних проектів у сфері мас-медіа (радіостанція «Наше радіо» і газета «Московский комсомолец»).

«Телеканал ми вже продали, зараз ведемо переговори про продаж радіостанції і газети», – сказав Снєгірьов. Крім того, за його словами, страхова компанія «ОСТРА-Київ», яка була акціонером банку, також продана компанії «Ингосстрах», і тепер «Альфа-Банк» не має своєї страхової компанії в Україні. Разом з тим, незважаючи на ці зміни, мова про виведення російської «Альфа-Груп» з України не йде, підкреслив Снєгірьов.

За його словами, заявлене раніше збільшення статутного капіталу на 10 млн. доларів відбудеться найближчими місяцями, після реєстрації в НБУ. “У результаті, до кінця цього року за розмірами капіталізації ми впритул наблизимося до першої десятки українських банків. Більш того, вже є стратегічні рішення про подальше посилення ролі «Альфа-Банку» в Україні. Це ви зможете побачити ще до кінця поточного року”, – сказав Снєгірьов. За його словами, Центральний банк РФ вже дав російському «Альфа-Банку» дозвіл на таку інвестицію.

Нагадаємо, що до одним із акціонерів «Нового каналу», крім «Альфа-Банку», є Віктор Пінчук.

Довідка: ЗАТ «Альфа-Банк (Україна)» (до січня 2001 року – Київський інвестиційний банк) був створений в 1993 році. У число його акціонерів входять ВАТ «Альфа-Банк» (РФ), Асоціація міжнародних автомобільних перевізників України.

Чисті активи банку за станом на 1 квітня становили 829,860 млн. грн., кредитно-інвестиційний портфель - 430,720 млн. грн., регулятивний капітал - 146,370 млн. грн., залучені кошти фізичних осіб - 64,407 млн. грн., юридичних осіб - 356,268 млн. грн., фінансовий результат за січень-березень - 0,136 млн. грн.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus