УКРАЇНА

14:51

26.05

Влада

Президентом Чечні поки хочуть стати 7 осіб

0

У понеділок, 14 червня, виборчком Чечні закінчує прийом заяв від претендентів, які бажають поборотися за посаду президента республіки. Поки що взяти участь у виборах виявили бажання семеро осіб. Восьмим претендентом може стати нинішній міністр внутрішніх справ Чечні Алу Алханов, якого підтримують прихильники покійного президента республіки Ахмада Кадирова, повідомляє «BBC».

Про свій намір балотуватися на посаду президента Чечні офіційно довели до відома виборчком сім осіб. Це - співробітниця Урус-Мартановської районної адміністрації Маріят Горчханова, московський бізнесмен Малік Сайдуллаев, доктор медичних наук Султан Айсханов, радник президента Чечні Вахіт Вісаєв, житель Ростова-на-Дону Марат Зайналабидов, адвокат Адам Еділов і генеральний директор акціонерного товариства «Надр» Магомед Айдаміров.

Поки немає підтвердження тому, чи прийняв міністр внутрішніх справ Чеченської республіки генерал Алу Алханов остаточне рішення про своє балотування на посаду президента. Водночас спостерігачі високо оцінюють його шанси на майбутніх виборах.

Ті, чиї заяви будуть офіційно зареєстровані у виборчкомі, з вівторка зможуть почати збирати підписи на свою підтримку. Для реєстрації кандидатом в президенти Чечні кожен претендент має зібрати шість тисяч підписів на свою підтримку (один відсоток від загальної кількості виборців у республіці), або внести грошову заставу розміром 4,5 млн. карбованців.

Список офіційних кандидатів виборчком Чечні визначить до 25 липня.

Дострокові вибори президента республіки призначені на 29 серпня цього року. Президент Чечні Ахмад Кадиров, обраний на цю посаду в жовтні 2003 року, загинув 9 травня внаслідок вибуху на стадіоні в Грозному.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus