УКРАЇНА

10:55

22.05

Влада

Соцопитування: у подорожчанні бензину винен уряд

0

Соціологічна служба Центру політичних і економічних досліджень імені Разумкова оголосила результати опитування про ставлення громадян до підвищення цін на нафтопродукти. Відповідно до опитування, 87,4% українців ствердно відповіли на запитання, чи відчули вони різке зростання цін на пальне і деякі продукти харчування. Тільки 9,7% респондентів сказали, що не відчули цього, а 2,9% вагалися з відповіддю. Про це повідомляє НТЦ «Психея».

Як повідомили в Центрі Разумкова, при цьому рівень доходів респондентів істотно не впливає на відповіді на це питання.

Більшість опитаних (60,9%) вважає, що уряд повною мірою несе відповідальність за підвищення цін, 25,4% тільки частково покладають відповідальність на уряд, і 7,2% дотримуються гадки, що підвищення цін жодним чином не можна пов’язувати з діяльністю уряду (найчастіше так вважають мешканці Південного регіону – 14,9%).

Дослідження проводилося соціологічною службою Центру Разумкова з 28 травня по 3 червня 2004 року у всіх регіонах України. Опитано 2020 респондентів у віці від 18 років у 122 населених пунктах за вибіркою, що представляє доросле населення України за основними соціально-демографічними показниками. Похибка вибірки – 2,3%.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus