УКРАЇНА

02:01

19.06

Влада

Депутати взялися за бензин

0

У Верховній Раді декілька народних депутатів України зареєстрували проекти законів, що спрямовані на стабілізацію цін на бензин і дизельне пальне, повідомляє «LIGA ONLINE»

Депутати Микола Рудьковский і Микола Лісін пропонують у своєму законопроекті «Про внесення змін до деяких законів України» встановити на період до 5 вересня 2004 року нульову ставку ввізного мита і змінити ставки акцизного збору на окремі нафтопродукти. Необхідність ухвалення проекту вони обґрунтовують тим, що ринок нафтопродуктів України є досить чутливим до зміни кон’юнктури як внутрішнього, так і зовнішніх ринків цієї продукції, а це обумовлює постійну появу на ньому напружених і навіть кризових ситуацій. Тому, на думку депутатів, вимагає своєчасного вирішення проблема регулювання ринку підакцизних нафтопродуктів, у тому числі з використанням податкових важелів.

Депутати вказали, що в квітні поточного року через коливання світових цін на нафту і збільшення в Росії експортного мита на нафту відбулося зростання цін на моторне пальне в Україні. У травні скорочене ресурсне наповнення ринку нафтопродуктами через зростання обсягів експорту і зупинки на плановий ремонт ВАТ «Лисичанськнафтооргсинтез» (ВАТ «Линос»), що виробляє третину моторного палива від загального виробництва нафтопереробних заводів країни. Це призвело до появи дефіциту бензину і дизпалива, а також стрімкого зростання цін на них.

Також зареєстровані законопроекти Анатолія Семиноги «Про внесення змін до деяких законів України з питань оподатковування нафти, бензину і дизельного пального», Ігоря Франчука та Ігоря Єремеєва «Про внесення змін до деяких законів України (щодо стимулювання виробництва бензину моторного сумішевого)» та ін.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus