УКРАЇНА

10:47

24.05

Влада

Грач просить перевірити, чи планується на нього замах

0

Народний депутат України, перший секретар Кримського республіканського комітету КПУ Леонід Грач звернувся до Генерального прокурора України Геннадія Васильєва з проханням перевірити обґрунтованість заяв у пресі про замахи, які готуються на його. Про це завила секретар Кримського рескому КПУ Тетяна Єжова, повідомляє «Обком».

На її інформацію, у депутатському зверненні Л.Грача, зокрема, сказано: «Неодноразово протягом цілого ряду років у засобах масової інформації піднімається питання про замахи, що готуються на мене. Так, газета «Кримська правда» від 8 червня 2004 року великим шрифтом наводить фразу колишнього голови Верховної Ради Автономної Республіки Крим Євгена Супрунюка: «Було запропоновано усунути фізично лідера Компартії Криму Леоніда Грача...»

За словами Л.Грача, те, що відбувається, зачіпає його людське достоїнство, викликає серйозне занепокоєння в членів його родини і породжує численні питання і звернення громадськості. У цьому зв’язку нардеп просить Генпрокурора дати доручення провести розслідування і перевірити обґрунтованість подібних заяв у ЗМІ.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus