УКРАЇНА

02:17

27.04

Влада

Підписано закон про держдопомогу людям, які не мають права на пенсію, та інвалідам

0

Президент України Леонід Кучма підписав ухвалений парламентом закон «Про державну соціальну допомогу людям, котрі не мають права на пенсію, та інвалідам», повідомляє прес-служба глави держави.

18 травня ВР визначила правові принципи надання державної соціальної допомоги особам, котрі не мають права на пенсію, інвалідам, а також соціальної допомоги для догляду для непрацездатних осіб.

Право на державну соціальну допомогу мають чоловіки, що досягли 63 років, і жінки, що досягли 58 років, або інваліди, що не мають права на пенсію відповідно до законодавства; не одержують пенсії або соціальної виплати, призначуваної для відшкодування збитків, заподіяних ушкодженням здоров’я на виробництві, передбачені законом про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві; є малозабезпеченими особами, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Розмір допомоги встановлюється, виходячи з розміру прожиткового мінімуму для осіб, що втратили працездатність, зокрема, інвалідам 1-ї групи і «матерям-героїням» - 100%, інвалідам 2-ї групи - 80%, інвалідам 3-ї групи - 60%.

Державна соціальна допомога для догляду призначається, зокрема, інвалідам війни з числа військовослужбовців, інвалідам 1-ї групи, самотнім інвалідам 2-ї і 3-ї груп, що вимагають постійного стороннього догляду.

Документ набуде чинності 1 січня 2005 року.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus