25.06

Влада

Чемпіонат Європи почався з поразки господарів турніру

0

Євро-2004 стартував з програшу господарів турніру від греків – 1:2. Португальці створили протягом поєдинку обмаль гольових моментів та допустили кілька помилок у захисті, що виявилися для них фатальними. Натомість греки показали дисципліновану і згуртовану гру, в стилі найкращих виступів збірної Німеччини.

Недаремно команду Греції очолює на чемпіонаті Європи саме німецький фахівець Отто Рехагль. У матчі проти португальців він повністю переграв тактично наставника господарів поля – бразильця Луїша Феліпе Сколарі, з яким збірна Бразилії перемогла на останньому чемпіонаті світу. Греки перекрили технічним португальцям можливості вести гру в центрі поля і водночас проводили гострі контратаки. А на початку матчу саме греки заволоділи ініціативою і зрештою відкрили рахунок. Це вдалося на сьомій хвилині Гіоргіосу Карагунісу. Він перехопив м’яча, пройшов до штрафного майданчика і несподівано пробив у нижній кут воріт португальців. Воротар Рікарду Соаріш зреагувати на удар не встиг, повідомляє «Громадське радіо».

А у другому таймі з передачі Ангелоса Харістеаса до штрафного увірвався Юркас Сейтарідіс. Його збив португалець Кріштіану Роналду. Італійський суддя П’єрлуїджі Колліна призначив пенальті, який чітко реалізував ударом у верхній кут Ангелос Басінас – 2:0. Португальцям вдалося тільки скоротити рахунок, у доданий арбітром час відзначився Роналду. Ударом головою він використав пас із кутового від Луїша Фігу. 2:1- греки перемогли. В іншому матчі цієї групи вчора іспанці переграли росіян – 1:0. Єдиний гол у другому таймі забив Хуан Карлос Валерон.

Джерело: proUA