УКРАЇНА

21:30

21.05

Влада

ЦВК: на вибори президента не вистачає коштів

0

На організацію і проведення президентських виборів України відповідно до вимог нового закону про вибори глави держави необхідно майже втричі більше коштів, аніж передбачено в держбюджеті-2004. Про це заявила член Центральної виборчої комісії Марина Ставнійчук, повідомляють «Факти, ICTV».

За її словами, сума, яка необхідна на організацію і проведення виборів, майже втричі більша аніж та, що закладена в держбюджеті на цей рік.

«Це серйозна проблема, і вже сьогодні необхідно шукати кошти для проведення виборів згідно тих вимог, що закладені в законі», - заявила Ставнійчук в інтерв’ю останньому номеру щотижневика «Влада і політика».

«Скажу відверто, вже зараз існують складності у фінансуванні виборів. Справа в тому, що витрати, які стосуються організації виборів і закладені в держбюджет на 2004 рік, підраховувалися на основі попереднього закону «Про вибори президента України», а реалізація положень старого закону на практиці коштує не так дорого, як реалізація положень нового закону», - відзначила вона. Зокрема, Ставнійчука зауважила, що наразі ще немає конкретних цифр з виготовлення прозорих урн, однак «попередні підрахунки показують, що на це потрібна неабияка сума».

Крім того, через підвищення рівня середньої заробітної плати значно збільшаться і витрати на виплату зарплати членам територіальних і дільничих виборчих комісій, що працюватимуть на платній основі.

У держбюджеті-2004 на проведення виборів президента передбачено 158,9 млн. грн.

Президентські вибори призначені на 31 жовтня 2004 року

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus