УКРАЇНА

18:40

25.06

Влада

В українському корветі використовують технологію «Стелс»

0

В Україні створено проект найсучаснішого бойового корвета з використанням технології «Стелс». Про це сьогодні сказав головнокомандувач Військово-Морськими Силами Збройних Сил України контр-адмірал Ігор Князь, повідомляють «Подробности».

За словами Князя, цей проект справді є українським ноу-хау. У ньому передбачено використання всіх сучасних світових і вітчизняних розробок. Зокрема, за допомогою системи «Стелс», екіпаж корабля зможе оперативно розпізнавати в море різні цілі і визначати, хто «свій», а хто «чужий». На корветі є власна вертолітна площадка, також планується оснастити корабель власним гелікоптером.

Як зазначив Ігор Князь, створенню нового проекту передувала низка військово-технічних конференцій, у яких участь брали як вітчизняні, так і закордонні кораблебудівні компанії, науково-дослідні і проектні інститути.

Авторство ідеї створення проекту бойового корвета з використанням технології «Стелс» належить командуванню ВМС України і конструкторам Миколаївського казенного інституту кораблебудування.

Як відзначив головнокомандувач ВМС, у майбутньому корвет стане основою всього корабельного складу ВМС України. «У будь-якому випадку, будівництво в Україні найсучаснішого корабля також дасть можливість одержати замовлення багатьом фірмам і компаніям оборонно-промислового комплексу. Крім того, сприятиме завантаженню власних промислових потужностей заводів Міноборони та ОПК України», – сказав Князь.

Очікується, що на 60 відсотків оснащення корвета буде українського виробництва. Насамперед – засоби зв’язку, радіоелектроніки, прилади гідроакустики.

Князь не виключає, що Україна також буде кооперуватися з виробниками з інших країн, наприклад постачальниками бойового озброєння.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus