УКРАЇНА

01:47

19.06

Влада

АМКУ: зловживання виникають через монопольні переваги

0

Правопорушення у сфері ціноутворення на ринку нафтопродуктів здебільшого вчинені підприємствами, які займали домінуюче становище на регіональних ринках і скористалися нестабільною ситуацією. До такого висновку за результатами проведення додаткових перевірок основних операторів роздрібних ринків прийшов Антимонопольний комітет України. Про це «proUA» повідомили у прес-службі АМКУ.

За ознаками порушень конкурентного законодавства розпочато розгляд справ Чернігівським, Черкаським, Херсонським, Івано-Франківським, Житомирським, Волинським, Запорізьким, та Дніпропетровським територіальними відділеннями АМКУ. Багатьом підприємцям надано рекомендації про усунення правопорушень, внаслідок чого вони знизили ціни на нафтопродукти.

Коментуючи ситуацію, голова АМКУ Олексій Костусєв зазначив, що ринки нафтопродуктів в Україні залежать від світової кон’юнктури.

«Але є так би мовити “національні особливості”. Їх і з’ясовують в межах своєї компетенції фахівці Комітету. Вже зараз очевидно, що підтверджується закономірність - зловживання виникають там, де існують монопольні переваги, де в одних руках сконцентрована велика ринкова влада» - зазначив голова антимонопольного комітету. І додав, що АМКУ зробить усе можливе, щоб не допустити зловживань на цьому стратегічному ринку.

Як зазначили у прес-службі, на сьогодні Комітет проводить перевірки, надає рекомендації, розслідує справи. Все це, насамперед, спрямоване на припинення та попередження таких правопорушень.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus