УКРАЇНА

20:01

21.04

Влада

«ISPAT Вугілля» дозволили купувати «Павлоградвугілля»

0

Антимонопольний комітет України надав згоду консорціуму «ISPAT Вугілля» (Київ) на придбання великого пакета акцій ВАТ «Державна холдингова компанія «Павлоградвугілля» (Дніпропетровська обл.). Про це повідомляє «UA TODAY».

Консорціум «ISPAT Вугілля» був створений у квітні 2004 року. Нагадаємо, що він подав заявку на участь у конкурсі з продажу 93,02% акцій ВАТ «Криворіжсталь». У конкурсі він представляє консорціум у складі LNM Group, United States Steel Corporation, «ISPAT Кармет» (Казахстан) і ISPAT Polska Stal (дві останні компанії входять до складу LNM Holdings).

Повторний конкурс з продажу ВАТ «Павлоградвугілля», оголошений 17 березня, був зупинений рішенням суду 7 травня. Зараз Фонд держмайна оскаржує це рішення.

Стартову ціну 92,11% акцій «Павлоградвугілля» на повторному конкурсі було знижено порівняно з попередніми торгами з 1276,980 млн. грн. до 893,886 млн. грн., а термін проведення конкурсу було продовжено удвічі – до 60 днів.

Попередній конкурс з продажу ДКХ «Павлоградвугілля» не відбувся через те, що єдиний претендент на пакет – «Енерго-Мить» (Дніпропетровськ) – не вніс гарантійний внесок.

У ДХК «Павлоградвугілля» входять 10 шахт, дві вуглезбагачувальні фабрики, 11 акціонерних товариств, які займаються обслуговуванням і збутом, та 11 структурних підрозділів. Компанія видобуває близько 14% загального обсягу видобутку вугілля в Україні.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus