УКРАЇНА

20:50

27.05

Влада

Японія збільшить на 10 млн. дол. вклад в «Укриття»

0

Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко, який здійснює робочий візит до Японії, зустрівся з міністром закордонних справ цієї країни Іоріко Кавагуті. Під час переговорів японська сторона повідомила про рішення збільшити на 10 млн. дол. США вклад офіційного Токіо в Чорнобильський фонд «Укриття». Про це «proUA» повідомили у прес-службі КМУ.

Крім того, у ході зустрічі керівники зовнішньополітичних відомств двох країн обговорили шляхи подальшого розширення двостороннього торгово-економічного співробітництва, актуальні питання інвестиційної сфери, приділивши особливу увагу питанню приєднання України до ВТО і підписання з Японією відповідного протоколу про доступ на ринки товарів і послуг.

Японська сторона вітала ратифікацію Україною Кіотського протоколу. Сторони погодилися докладати спільних зусиль для якнайшвидшого набрання сили цими важливими документами.

За підсумками переговорів української і японської делегацій міністри закордонних справ України і Японії підписали Угоду про технічне співробітництво і грантову допомогу. Згаданий документ передбачає, зокрема, створення в Україні Японського центру, основним завданням якого є розвиток технічного, економічного і культурного співробітництва між двома країнами. Крім того, Угода стане юридичною основою для реалізації інших видів технічного співробітництва і грантової допомоги, яку Японія надає Україні.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus