УКРАЇНА

08:47

24.05

Влада

Кучма «наїхав» на КМУ за нерозв’язання проблеми ПДВ

0

Президент України Леонід Кучма різко критикував економічний блок уряду за відсутність ефективних дій у розв’язанні проблем, пов’язаних з податком на додану вартість (ПДВ). Виступаючи у п’ятницю, 11 червня, у Києві на нараді з питань ПДВ, глава держави наголосив, що уряд не зробив ніяких висновків після наради з цієї проблеми, що пройшла 3 місяці тому, повідомляє «UA TODAY».

«Ситуація після наради погіршилася, а часу, щоб виправити ситуацію, було більше ніж досить. Тим більше проблеми з ПДВ не три місяці назад виникли», - сказав президент. І наголосив при цьому, що за роки незалежності ніколи ситуація у сфері ПДВ не була такою критичною. Головна відповідальність, за словами Кучми, лежить на податковій адміністрації, її керівництві і насамперед керівнику Кравченку Юрію Федоровичу.

Звертаючись до присутніх на нараді представників економічного блоку уряду, президент зауважив: «Ви захопилися адміністративними методами, а наукового супроводу проблеми у вас узагалі не існує».

Кучма також критикував голову Державної митної служби Миколу Каленського за зростання оплати векселями ПДВ по імпорту. «Миколо Миколайовичу, я вас перехвалив у цьому плані», - сказав він, додавши: «Якщо не можете відмовитися від векселів, будь ласка, візьміть під твердий контроль».

Президент також розкритикував першого віце-прем’єра, міністра фінансів Миколу Азарова за те, що він не забезпечив координації дій Міністерства фінансів, Державної податкової адміністрації і Держмитслужби. «Немає абсолютно ніякого співробітництва між трьома китами - Мінфіном, ДПАУ і митницею. Цей механізм повинен працювати на наповнення бюджету, а не сам по собі», - наголосив Кучма.

Глава держави нагадав Азарову, що після призначення першим віце-прем’єром він переконав президента в необхідності очолити також і Мінфін. «Пояснювали, що повинні координувати дії хлопців. Потрібно координувати, а не скаржитися один на одного», - зазначив президент.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus