УКРАЇНА

22:04

21.04

Влада

Фергойген: якщо неможна, але хочеться – можна

0

Комісар Європейського Союзу з питань розширення Гюнтер Фергойген закликав Україну почати рухатися в бік ЄС. Проце повідомляє Радіо «Свобода».

Учора на прес-конференції у Празі Фергойген заявив: “Як я вже казав у своєму виступі, ми не зачиняємо двері, але ми не можемо робити обіцянки, яких ми не здатні виконати найближчим часом. Найдовша подорож починається з першого кроку. Отож, зробімо зараз ці перші кроки”.

Разом з тим Фергойген зазначив: “Ми вже чітко сказали, що в контексті наших взаємин з Україною її вступу немає в наших планах, це не означає, що його не може бути в планах самої України”. Комісар з питань розширення також додав, що ЄС пропонує Україні політику сусідства, “дуже амбітний план дій”, який звичайно має означати, що “Україна дедалі більше зближатиметься з нами”.

Нагадаємо, що після розширення Євросоюзу в травні цього року саме Фергойген заявив, що виключає можливість членства в ЄС України, Росії або Молдови на довготривалу перспективу.

1 травня 2004 року до Євросоюзу приєдналися 10 країн Центральної, Східної та Південної Європи: Республіка Кіпр, Чехія, Естонія, Угорщина, Латвія, Литва, Мальта, Польща, Словаччина і Словенія.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus