УКРАЇНА

20:49

27.05

Влада

Скасовано держмонополію на контроль виробництва алкоголю і тютюну

0

Президент Леонід Кучма скасував державну монополію на контроль у сфері виробництва та обігу алкогольної і тютюнової продукції, яку ввів своїм указом у грудні 2002 року. Про це повідомляють «Українські Новини».

Свій указ «Про заходи із запровадження державної монополії у сфері контролю над виробництвом і обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюну» Кучма змінив і перейменував на указ «Про негайні заходи із забезпечення контролю над виробництвом і обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів».

Нагадаємо, що 7 квітня Конституційний суд визнав, що указ президента про запровадження держмонополії у сфері контролю над виробництвом і обігом алкогольної і тютюнової продукції суперечить Конституції. Справа розглядалася за поданням 50 народних депутатів, на думку яких президент вийшов за межі своїх повноважень. Крім того, доручення Кабінету Міністрів, викладені в Указі, порушують Конституцію і закони «Про власність», «Про підприємства в Україні», «Про акцизний збір на алкогольні напої і тютюнові вироби», «Про захист економічної конкуренції», «Про закупівлю товарів, робіт і послуг державним коштом» та «Про приватизацію державного майна».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus