УКРАЇНА

08:07

22.06

Влада

Україна і Сирія розширюють економічне співробітництво

0

Україна і Сирія підписали документи про співробітництво у банківській, підприємницькій і автотранспортній сферах. Підписання відбулося 7-8 червня в столиці Сирії Дамаску під час другого засідання міжурядової українсько-сірійської комісії з питань торгово-економічного і технічного співробітництва. Про це повідомляє «ЛІГАБізнесІнформ».

Були підписані чотири документи: угода між урядами України і Сирії про міжнародні автомобільні перевезення пасажирів і вантажів, угода про банківське співробітництво між Національним банком України і Центральним банком Сирії, угода про співробітництво між Українським союзом промисловців і підприємців з Федерацією торговельних палат Сирії, а також протокол другого засідання міжурядової українсько-сирійської комісії.

В ході зустрічей обговорювалися результати виконання домовленостей, досягнутих під час першого засідання комісії у червні минулого року в Києві. Також було окреслено напрямки співробітництва у сфері електроенергетики, промисловості, будівництва, нафти і газу.

У рамках роботи комісії був організований бізнес-форум, у якому взяли участь керівники українських компаній і провідні сирійські бізнесмени. З метою встановлення прямих ділових контактів і розвитку подальшого співробітництва українські бізнесмени провели ряд презентацій і переговорів зі своїми сирійськими колегами.

Торік товарообіг між двома країнами збільшився на 24,4% і становив 293 млн. доларів США. Уже в I кварталі 2004 року товарообіг становив 128 млн. доларів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus