УКРАЇНА

10:48

27.05

Влада

Українські телекомпанії порушують стандарти журналістики

0

Голова Асоціації української преси Валерій Iванов заявив, що українські телеканали порушують журналістські стандарти. Він стверджує, що проведений асоціацією моніторинг роботи телеканалів засвідчив, що до порушників належать такі найбільші вітчизняні телеканали як «Iнтер», УТ-1, Студiя «1+1», ICTV, Новий канал, та СТБ. Про це повідомляє Радіо «Свобода».

Виступаючи на конференції з приводу можливостей впливу аналітичними центрами на забезпечення чесних i прозорих виборiв, глава Асоцiацiї української преси Валерій Іванов наголосив, що канали подають iнформацiю суб’єктивно, без альтернативних точок зору. За його словами, на телеканалах зберiгається тенденцiя новинних прiоритетiв, звідки, за словами Іванова, випливає висновок, що канали продовжують керуватися з одного центра. Протиприродним, за його даними, є також те, що зазначені телеканали висвiтлюють однi й тi ж самi подiї з одних i тих же позицiй.

Іванов зазначає, що полiтичнi новини залишаються однобокими i з переважанням стверджувального контексту. Новини з альтернативною точкою зору, за результатами моніторингу, становлять 14%, усi решта подають тiльки одну точку зору.

Заступник голови парламентського Комітету з питань свободи слова та інформації Юрій Артеменко додає, що найбільше таких порушень спостерігається у роботі Першого національного телеканалу (УТ-1). “Мене лякає найбільше те, що переважна більшість інформації покладається на анонімні джерела”, – сказав Артеменко. За його словами, переважна більшість журналістів є невільними у своїй праці, а стан українських телеканалів не дозволяє сподіватися на об’єктивне та повне висвітлення подій, особливо під час виборчої кампанії.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus