УКРАЇНА

08:02

21.05

Влада

В Україні чекають скасування ПДВ на експорт російської нафти

0

Учасники нафторинку чекають, що скоро буде скасовано подвійний ПДВ на експорт російської нафти в Україну, в результаті чого нафтопродукти в країні можуть подешевшати на 10%. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Ми очікуємо скасування російської частини ПДВ», – сказав журналістам президент ВАТ «НК «Альянс-Україна» Петро Мельников у четвер, пояснивши, що компанія володіє інформацією про те, що український уряд наблизився до досягнення домовленостей з російським з цього приводу. Пояснюючи, чому зниження становитиме не 18% (розмір ПДВ), а 10%, Мельников завважив, що, крім нафти, у ціну нафтопродуктів включаються транспортний складник, експортне мито, інші податки і обов’язкові платежі.

Тим часом деякі експерти в Україні не поділяють сподівання щодо скасування ПДВ Росією. «Було б наївно розраховувати, що Росія скасує ПДВ», – сказав директор енергетичних програм Українського центру економічних і політичних досліджень імені Разумкова Володимир Саприкін, – оскільки це надходження в бюджет у розмірі 800 млн. доларів щорічно».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus