УКРАЇНА

10:56

24.05

Влада

Мороз і Симоненко – в єдиному тупику

0

Лідер СПУ Олександр Мороз заявив, що переговори соціалістів з комуністами про єдиного кандидата в президенти поки не привели до конкретних результатів. Виступаючи в ефірі «Громадське радіо», Мороз повідомив, що переговори тривають.

«Політична кампанія буде мати свою високу динаміку, вона буде висувати нові обставини, і ці нові обставини впливатимуть на позицію наших політичних сил», – сказав депутат. Він повідомив, що провів кілька зустрічей з лідером Компартії Петром Симоненком, а також першу конструктивну зустріч керівництва КПУ і СПУ, на якій учасники обговорили взаємні партійні інтереси.

За словами Мороза, єдиним кандидатом від лівих може стати нейтральна людина, що не матиме партійної приналежності до комуністів або соціалістів. «Ми виходили з дещо різного бачення перспектив президентської компанії. Зокрема йшлося, чи виграватиме комуністичний представник за підтримки соціалістів, чи соціаліст, якого підтримають комуністи, або називався ще третій варіант. Я говорив, що коли буде така згода, давайте знайдемо нейтральну фігуру, може навіть не члена нашої партії, людину, яку можуть підтримати і ті, й інші», – зазначив лідер СПУ.

Що стосується об’єднання СПУ і КПУ, те Мороз критично оцінив цю перспективу.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus