УКРАЇНА

20:09

22.06

Влада

ЄС майже дописав план для України

0

План Європейського Союзу для України буде включати три етапи: одержання статусу країни з ринковою економікою, вступ до Всесвітньої торговельної організації, перехід на умови угоди про вільну торгівлю. Як пише про це австрійська газета Die Presse, план дій на шляху зближення України і ЄС проходить зараз заключну редакцію.

«Іншого шляху немає: треба продовжувати працювати з українцями», – коментує завершення підготовки плану посол Мартін Сайдік, який курирує в міністерстві закордонних справ у Відні питання відносин з ЄС. Його заклик спрямований до усіх, хто збирається після останнього етапу розширення опустити на східному кордоні ЄС шлагбаум. Але він також звернений до тих, хто, виходячи з важко передбачуваної політики українського президента Леоніда Кучми, що коливається між Росією й ЄС, нагадує про необхідність дотримання в діалозі з Києвом стриманості. Сайдік наголошує, що йдеться не про вступ України в ЄС, але це не означає, що такої перспективи в України не існує.

У свою чергу український посол в Австрії Володимир Огризко заявив, що Україні потрібна від Брюсселя чітка перспектива. «Адже не маючи плану, не можна будувати загальний будинок», – говорить Огризко. За його словами, у Києві очікують реалізації плану Україна – ЄС у наступні два-три роки, і якщо всі пункти будуть виконані, одержати асоційоване членство в Євросоюзі.

(Переклад статті в австрійській газеті Die Presse – <і>«Иносми.ru»)

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus