УКРАЇНА

20:53

27.05

Влада

«Укртелеком» допоможе прокуратурі у справі про продаж UMC

0

Найбільша телекомунікаційна компанія «Укртелеком» готова надати органам слідства всю потрібну інформацію, необхідну при розслідуванні законності продажу приналежних їй 51% акцій мобільного оператора компанії UMC. Про це «Українським Новинам» повідомили в прес-службі «Укртелекому».

«Укртелеком» готовий надавати всю необхідну інформацію», - сказав представник прес-служби. При цьому, однак, у прес-службі не уточнили, чи були відповідні звертання в компанію з боку прокуратури.

В «Укртелекомі» утримуються від оцінок дій Генпрокуратури, і вважають, що визначення законності або незаконності угоди знаходиться в компетенції суду.

Нагадаємо, що вчора Генпрокуратура повідомила, що подала до Вищого господарського суду позов про визнання недійсними угод про продаж «Укртелекомом» 51% акцій UMC російської компанії «Мобільні телесистеми» (МТС).

Проте МТС заявила, що угоду було укладено за ринковою ціною, згідно до законодавства, і компанія не вважає, що вона може бути визнана недійсною.

Наприкінці травня Рахункова палата звинуватила ФДМ в завищенні показників надходжень від приватизації держмайна в 2003 році за рахунок продажу 51% частки в статутному фонді компанії UMC, приналежних «Укртелекому».

Наприкінці 2002 року російська МТС уклала угоди про купівлю в «Укртелекому» 25% акцій UMC за 84,2 млн дол, а також 16,3% UMC - у компанії KPN (Голландія) за 55 млн дол і 16,3% - у Deutsche Telecom (Німеччина) за 55 млн дол.

У 2003 році МТС також придбала в «Укртелекому» 26% акцій UMC, що залишилися, за 87,57 млн дол, і купила 16,3% у компанії TDC (Данія) за 91,7 млн дол, збільшивши в такий спосіб свій пакет в СФ компанії до 100%.

UMC - перший оператор мобільного зв’язку в Україні, створений у 1992 році, як україно-німецько-голлансько-данське спільне підприємство, надає мобільний зв’язок у стандартах GSM-900/1800 і NMT-450і.

Кількість абонентів компанії зараз становить 4,36 млн. осіб.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus