УКРАЇНА

00:12

27.03

Влада

Один із наближених Масхадова здався владі

0

У Чечні з повиною прийшов один з наближених Аслана Масхадова. Поки його ім’я не розголошують. В даний час з ним працюють представники слідчих органів, повідомляє РІА «Новости».

За словами представника Регіонального оперативного штабу (РОШ) керування контртерористичної операцією на Північному Кавказі Іллі Шабалкіна, після проведення певних слідчих дій ім’я буде названо.

Шабалкін зазначив, що останнім часом усе частіше поряд з рядовими бойовиками в правоохоронні органи республіки з повиною йдуть і ватажки бойовиків.

Нагадаємо, у понеділок перший заступник голови уряду Чечні Рамзан Кадиров оголосив ультиматум бойовикам, запропонувавши їм протягом трьох днів припинити опір і скласти зброю.

Натомість, секретар Ради безпеки Чеченської республіки Рудник Дудаєв заявив, що після закінчення терміну ультиматуму Рамзана Кадирова чеченським бойовикам, нічого не станеться. За його словами, «будь-яку заяву Кадирова-молодшого треба сприймати з посиланням на його вік і малий політичний досвід».

Представники сепаратистів, теж не проявили ентузіазму, назвавши ультиматум піарівським ходом кадирівців перед наступними виборами.

У вересні 2002 року на подібний ультиматум Путіна відгукнулося близько 30 (!) бойовиків.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus