УКРАЇНА

14:37

27.05

Влада

Буде створено Міжнародний банк даних військовополонених

0

Віце-прем’єр України Дмитро Табачник доручив Державної міжвідомчої комісії зі справ увічнення пам’яті жертв війни і політичних репресій разом із відповідальними представниками МЗС ініціювати створення Міжнародного банку даних військовополонених та інтернованих у полон. Таке доручення Табачник дав за підсумками засідання комісії в середу, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Табачник також зазначив необхідність підготовки до наступного засідання комісії проекту рамкової міжнародної угоди про дослідження й облаштованість місць поховань військовополонених і інтернованих під час Другої Світової війни на території України, Білорусі і Росії.

На засіданні розглядався перебіг створення Меморіального комплексу увічнення пам’яті переможців у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років «Ратне поле». За результатами обговорення було прийнято окреме рішення про створення робочої комісії для вивчення питання «Жіночого Яру», а саме - можливості створення державного заповідника, музею, спорудження меморіалу.

Крім, цього розглядався законопроект про увічнення пам’яті загиблих унаслідок воєн і політичних репресій», що найближчим часом, після обробки Міністерством юстиції, буде передано у Кабінет міністрів України.

Обговорювалися також підсумки міжнародної конференції «ХХІ століття: пошук шляхів примирення біля могил полеглих», у рамках якої главам дипломатичних місій в Україні були передані дані про імена і кількість померлих військовополонених і інтернованих іноземців, похованих на території України.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus