УКРАЇНА

01:17

26.05

Влада

«Вісімка» ухвалила заяву щодо близькосхідного мирного процесу

0

«Велика вісімка» на зустрічі у верхах у Сі-Айленді /штат Джорджия"/ ухвалила заяву «Близькосхідний мирний процес». У документі зазначається, що «група восьми» вітає перспективу відходу Ізраїлю з усіх поселень у секторі Газа і частини Західного берега ріки Йордан слідом за рішенням уряду Ізраїлю підтримати ініціативу прем’єр-міністра Шарона», передає РІА «Новости».

У заяві зазначається, що «група восьми» висловлює сподівання, що ця ініціатива з розмежування сприятиме прогресові в справі встановлення миру в регіоні, досягнення спільної мети двох держав - Ізраїля і життєздатної, демократичної, суверенної і цілісної Палестини».

«Вісімка» також звернулася із закликом до обох сторін покласти край актам насильства й особливо закликала палестинську адміністрацію «вжити заходів до запобігання всіх актів тероризму і розформування збройних терористичних груп».

Лідери «вісімки» підтримали «перебудову і переорієнтацію палестинських служб безпеки відповідно до «дорожньої карти» для того, щоб вони забезпечували верховенство закону і проводили ефективні операції у боротьбі з тероризмом і були підзвітними наділеному більш широкими повноваженнями міністрові внутрішніх справ і прем’єр-міністрові»,- наголошено в документі.

У заяві також зазначається, що вісімка разом з іншими інститутами міжнародного співтовариства на чолі з «квартетом» буде прагнути забезпечити перезапуск «дорожньої карти».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus