УКРАЇНА

06:27

28.05

Влада

Депутатів Держдуми перевірять на педофілію?

0

У п’ятницю, 11 червня, Державна Дума РФ розгляне законопроект про примусовий медичний огляд кандидатів у депутати. Про це повідомляє «Газета.ru».

Перевіряти психічне і фізичне здоров’я кандидатів у депутати запропонували законодавці Курської обласної думи. Ще в липні 2003 року вони написали законопроект і відправили його до Москви. Але у виборчий рік було вже не до подібних експериментів, і ініціатива була відкладена до формування нової Думи. Тепер же пропозиція «виринула» знову..

Відповідно до законопроекту, Мінздоров Росії мав бути наділений правом складати перелік захворювань, з якими громадяни не могли б обиратися в Думу, а всі кандидати мали б проходити перед реєстрацією в ЦВК примусовий медичний огляд.

У думі говорять, що поява законопроекту є продовженням давнього скандалу: депутат від Курського одномандатного округу Олександр Федулов обирався в Думу повторно і боровся за своє переобрання і привселюдно звинуватив свого найбільш ймовірного суперника першого секретаря Курського обкому КПРФ, депутата Держдуми Миколу Іванова – у непристойному поводженні. Федулов нібито застав Іванова в нетверезому стані в думському туалеті і попросив комісію з етики розібратися в причинах такого поводження.

Іванов помстився в тому ж дусі: він написав відповідний запит до комітету з безпеки з проханням перевірити психічне здоров’я Федулова, звинувативши його в сексуальному скандалі 20-річної давнини: що в 1984 році Федулов, будучи студентом харківського вузу, приїхав у відпустку в місто Щигри, де зґвалтував молоду дівчину. Потім, щоб уникнути відповідальності, Федулов нібито представив довідку про те, що він – імпотент і довідку про те, що він психічно ненормальний.

У підсумку воєн ані Іванов, ані Федулов до нинішньої Думи не обралися. Проте Федулов погодився пройти медичний огляд і заявив, що «список хвороб, які заборонені, треба доповнити алкоголізмом і сексуальними розладами – гомосексуалізмом і педофілією.

Утім, у профільних комітетах Держдуми рекомендують не перевіряти депутатів на відповідність психічним нормам, оскільки ініціатива порушує Конституцію в частині презумпції невинності виборчих прав громадян. Якщо судом не доведено, що ви недієздатний або не відбуваєте покарання в місцях позбавлення за вироком суду, обиратися в органи влади можна.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus