УКРАЇНА

01:27

26.05

Влада

У Москві пиво заборонять пити на вулицях?

0

Московська міська Дума виступила із законодавчою ініціативою про внесення пива до переліку алкогольних напоїв. Постанова «Про внесення зміни до статті федерального закону «Про державне регулювання виробництва та обороту етилового спирту, алкогольної і спиртовмісної продукції» депутати Мосміськдуми ухвалили сьогодні, 9 червня, у третьому, остаточному читанні. Ця законодавча ініціатива буде внесена до Державної Думи РФ.

На думку спікера Московської міської Думи, редактори вищезгаданого законопроекту Володимира Платонова, у цьому федеральному законі при формулюванні поняття «алкогольна продукція» не дається чіткого визначення пива як продукції, діяльність по реалізації якої ліцензується. Це призводить до неоднозначного тлумачення нормативно-правових актів, а також дозволяє несумлінним підприємцям робити і продавати неякісну продукцію.

У зв’язку з цим, депутати Мосміськдуми вважають, що до переліку алкогольних напоїв мають входити етиловий питний спирт, спиртні напої, вино і пиво.

«Реалізація пива в місті вимагає контролю з боку держави, деякі сорти пива перевищують зміст припустимого обсягу етилового спирту», - сказав Платонов. Він додав, що останнім часом значно зріс «пивний алкоголізм», особливо серед підлітків.

Нагадаємо, що у випадку зміни законодавства, буде заборонено розпивати пиво і слабоалкогольні спиртні напої в громадських місцях: на вулиці, у парках, у громадському транспорті тощо.

За матеріалами РІА «Новости», «Росбалт»

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus