УКРАЇНА

06:12

23.05

Влада

За один день можна з’їздити з Харкова до Криму та назад

0

Завтра новий прискорений потяг сполученням Харків-Сімферополь відправиться у свій перший рейс. «Південний експрес» виїде з Харкова о 6 годин 02 хвилини і, зупинившись тільки в Запорожжі та Мелітополі, о 13 годин 43 хвилини прибуде до Сімферополя, повідомляє Медиа-группа «Об’єктив».

Через 2 години, о 15 годин 53 хвилини потяг відправиться з Криму до Харкова, куди повернеться о 23.30. Так що за один день цим потягом можна зробити подорож до столиці Криму і назад.

Потяг складається з чотирьох вагонів другого класу, кожний з яких розрахований на 56 посадкових місць, одного вагона першого класу на 36 осіб і одного «СВ» - на 30 місць. Крім шести пасажирських вагонів, у потягу є вагон-ресторан і спеціальний вагон для перевезення легкових автомобілів – новинка, якої немає в київському «Столичному експресі».

За рівнем комфортності, за словами начальника сервісного центру пасажирської служби Івана Скоробогатова, сімферопольський потяг практично не поступається київському експресові.

У «Південному експресі», як і в «Столичному», можна подивитися телевізор, скористатися бібліотекою, замовити квиток на інший потяг, викликати таксі або носильника до вагона після прибуття потяга.

Квитки у вагон 2-го класу «Південного експреса» коштують 29 грн. 50 коп., у перший клас - 49 грн., у вагонах «СВ» проїзд обійдеться в 140 грн. Крім вартості квитка, пасажир має заплатити комісійний збір - близько 7 грн. А перевезти автомобіль коштує набагато дорожче від 300 до 400 грн.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus