УКРАЇНА

14:31

26.05

Влада

На прозорі скриньки для виборів треба 100 млн грн

0

Голова Центральної виборчої комісії Сергій Ківалов пообіцяв сприяння і співпрацю лідерам громадських організації, які спостерігатимуть за виборами президента-2004. Про це йшлося від час зустрічі Ківалова з представниками організацій, які об’єдналися в громадську коаліцію “Новий вибір – 2004”, повідомили «proUA» в прес-службі коаліції.

Ківалов зазначив, що чим більше на виборах буде спостерігачів, тим чесніші будуть вибори. Він також зазначив, що у ЦВК і у громадських організацій одна мета – зробити все, щоб не було фальсифікацій результатів виборів. В свою чергу, представники громадських організацій ознайомили голову ЦВК з програмами, які вони будуть реалізовувати у ході виборчої кампанії.

Зокрема, найпершими кроками такої співпраці стане підтримка ініціативи Центрвиборчкому щодо збільшення витрат з держбюджету на організацію виборчої кампанії. За словами Ківалова, лише виготовлення прозорих урн коштуватиме 100 млн. гривень, водночас на всю кампанію передбачено 158 млн. гривень. Також Голова ЦВК звернувся до представників громадських організацій з проханням повідомляти у Центральну виборчу комісію всю інформацію про проблеми та порушення під час виборчої кампанії .

Ківалов висловив підтримку ініціативам коаліції щодо покращення якості формування списків виборців та проведення незалежних публічних дебатів між кандидатами на пост президента. Також на зустрічі було вирішено утворити робочу групу для забезпечення формування у тритижневий термін Громадської ради при ЦВК та узгодження дій задля проведення чесних, прозорих і демократичних виборів.

До коаліції “Новий вибір – 2004” увійшли Фонд “Демократичні ініціативи”, Комітет виборців України, Комітет “Рівність можливостей”, Фонд “Європа ХХІ”, МГО “Інтерньюз-Україна”, прес-центр “Кандидат” тощо.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus