УКРАЇНА

19:08

25.04

Влада

US Steel і LNM: ФДМ не зможе відмовитися від нашої пропозиції

0

Консорціум US Steel і LNM, який об’єднався для приватизації гірничо-металургійного комбінату «Криворіжсталь», вважає, що їх пропозиція найбільш цікава, динамічна і сильна. Про це заявили сьогодні віце-президент LNM Group Френк Панн’єр і голова ради директорів US Steel Кріс Наветта, повідомляє кореспондент «proUA».

Керівники консорціуму не називали конкретної суми, яка була запропонована на конкурс з продажу «Криворіжсталі», однак зазначили, що їх конкурсна пропозиція передбачає значне збільшення виробництва, розширення асортименту продукції і покращення її якості. «Ми передбачаємо, що саме наша заявка буде визнана переможною», – заявив Панн’єр і додав, що консорціум US Steel і LNM є єдиним в свому роді серед інших учасників конкурсу.

Представники консорціуму не прокоментували вчорашні події щодо призупінення і відновлення початку конкурсу «Криворіжсталі» в київських судах. Френк Панн’єр сказав, що присутні журналісти мають бути краще поінформованими щодо цих подій і зазначив, що консорціуму важливіше, щоб розгляд пропозицій від учасників конкурсу був неупередженим.

На запитання, чи вірять представники консорціуму в перемогу Панн’єр сказав: «Ми приїхали не для того, щоб вірити чи не вірити, а для того, щоб зробити пропозицію, від якої не можна буде відмовитися». Наветта також додав, що він не бачить інших учасників конкурсу, яких можна було би порівняти за обсягами виробництва коксу з консорціумом US Steel і LNM.

US Steel і LNM Group є світовими лідерами з виробництва металопродукції, їх спільна частка складає 60 млн. тонн сталі і 20 млн. тонн коксу щороку.

US Steel посідає шосте місце за виробнитвом сталі в світі, має успішний досвід приватизації трьох підприємств металургійної галузі, які виробляють загалом 14 млн. тонн сталі щороку. Обсяг інвестицій в Словаччині та Сербії складає понад 850 млн. доларів США.

LNM Group є другим у світі виробником металопродукції, працює в 13 країнах. В 2004 році очікує зростання виробництва до 42 млн. тонн сталі. Має досвід приватизації підприємств, які працюють не на повну потужність, але стають прибутковими. З 1999 року компанія подвоїла випуск своєї продукції.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus