УКРАЇНА

10:55

22.05

Влада

Російська МТС вважає купівлю UMC законною

0

Російська компанія «Мобільні телесистеми» (МТС), що володіє 100% акцій оператора мобільного стільникового зв’язку UMC, не бачить юридичних підстав для перегляду результатів угоди щодо купівлі нею 51% акцій UMC у найбільшої телекомунікаційної компанії «Укртелеком». Про це «Українським Новинам» повідомив директор МТС із зв’язків з інвесторами Андрій Брагінський.

«Ми вважаємо, що жодного підґрунтя для перегляду абсолютно юридично вивіреної і чистої угоди немає», - сказав Брагінський.

За його словами, спроби в судовому порядку перешкоджати МТС у купівлі акцій UMC були і раніше, однак вони не закінчилося перемогою.

Також Брагінський наголосив, що угоду було зроблено за ринковою ціною, у повній відповідності із законодавством, і МТС не вважає, що вона може бути визнана недійсною.

«Ми не бачимо ризиків для себе, для нашої 100% дочірньої компанії», - відзначив Брагінський.

Нагадаємо, що сьогодні Генеральна прокуратура України заявила, що заперечує у Вищому господарському суді законність продажу «Укртелекомом» приналежних їй 51% акцій компанії UMC на підставі невідповідності цієї угоди ухваленому в 2000 році закону України «Про особливості приватизації ВАТ «Укртелеком».

Наприкінці травня Рахункова палата звинуватила ФДМ в завищенні показників надходжень від приватизації державного майна в 2003 році за рахунок продажу 51% частки в статутному фонді компанії UMC, що належали «Укртелекому».

Наприкінці 2002 року російська МТС уклала угоду про купівлю «Укртелекому» 25% акцій UMC за 84,2 млн. доларів, а також 16,3% UMC - у компанії KPN (Голландія) за 55 млн. доларів і 16,3% - у Deutsche Telecom (Німеччина) за 55 млн. доларів.

У 2003 році МТС також придбала в «Укртелекому», що залишилися 26% акцій UMC за 87,57 млн. доларів, і купила 16,3% у компанії TDC (Данія) за 91,7 млн. доларів, збільшивши в такий спосіб свій пакет в СФ компанії до 100%.

UMC - перший оператор мобільного зв’язку в Україні, створений 1992 року як україно-німецько-голландсько-данське спільне підприємство, що надає мобільний зв’язок у стандартах GSM-900/1800 і NMT-450і.

Кількість абонентів компанії зараз становить 4,36 млн. осіб.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus