УКРАЇНА

04:20

21.05

Влада

Росія і Білорусь перейдуть на єдиний карбованець у 2006

0

Прем’єр-міністр Росії Михайло Фрадков не виключає можливості введення карбованця як єдиної валюти Росії та Білорусі з 1 січня 2006 року. Про це повідомляє РІА «Новости».

За словами Фрадкова, термін 1 січня 2005 року – це вже не зовсім реально. «Але це не означає, що введення єдиної валюти треба відкладати до 2008 року», – відзначив Фрадков.

Прем’єр-міністр РФ нагадав, що на переговорах, які відбулися в Мінську у вівторок, обговорювався план спільних дій у цьому напрямку. «Покритикували один одного за невиконання деяких його пунктів. Єдина валюта серед них – важливий момент, але є ще проблеми митно-тарифної, податкової, бюджетної політики. І тут ми не повинні здавати свої позиції, тому що в значній мірі перехід на єдину валюту – це результативний крок щодо перерахованих напрямків», – відповів Фрадков.

Російський прем’єр також сказав, що проблеми єдиного карбованця пов’язані з тим, що білоруська сторона дотепер не готова ухвалити принципове рішення.

Відповідаючи на питання, яким чином пов’язано питання введення єдиної валюти з ухваленням Конституційного Акту союзної держави Російської Федерації і Білорусі, Фрадков відзначив: «Ми не розглядаємо в ув’язці введення єдиної валюти і ухвалення Конституційного Акту. Ми рухаємося найбільш правильним курсом – рівнобіжним».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus