УКРАЇНА

09:59

21.05

Влада

Янукович: «Криворіжсталь» потрібно продати вчасно

0

Штучне обмеження кількості учасників приватизації комбінату «Криворіжсталь» було викликано необхідністю відновлення зв’язків підприємства із сировинною галуззю, і дії Фонду держмайна в цьому напрямку були абсолютно правильними. Таку думку висловив під час перебування у Вінницькій області прем’єр-міністр України Віктор Янукович. Про це proUA повідомили в прес-службі КМУ.

«Захищаючи інтереси держави, ми мали піклуватися, щоб виконувалися і вимоги трудового колективу», - відзначив Янукович, наголосивши, що саме з проханням відновити відносини із сировинниками до уряду неодноразово звертався трудовий колектив підприємства.

«Баланс відносин із сировинниками і мав стати гарантією стабільної роботи підприємства», - зазначив він.

Водночас, говорячи про заяви з приводу зупинки приватизації «Криворіжсталі», Янукович сказав, що зараз цінова ситуація на світовому ринку є піковою і сприяє цьому процесові.

«Якщо ми не зможемо приватизувати «Криворіжсталь» вчасно, ми дуже втратимо в ціні на підприємство», - наголосив прем’єр-міністр.

Як повідомлялося, 12 травня 2004 року ФДМ оголосив конкурс із продажу 93,02% комбінату «Криворіжсталь» за стартовою ціною 3806 мільйонів гривень. Додаткові вимоги конкурсу роблять обов’язковою умовою для покупця «Криворіжсталі» виробництво і реалізацію українського коксу обсягом не менш ніж 1 мільйон тонн на рік протягом 3 останніх років. Таким умовам відповідають консорціум «Інвестиційно-металургійний союз», створений компаніями, що контролюються корпорацією «Інтерпайп» (Дніпропетровськ) і компанією System Capital Management (Донецьк), а також консорціум «Індустріальна група». Про намір купити 93,02% заявили холдинг LNM Group і корпорація US Steel, що створили консорціум для купівлі «Криворіжсталі», а також індійська Tata Steel.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus