УКРАЇНА

20:02

22.06

Влада

Кучма: Кабмін не вміє захищати інтереси України

0

Президент Леонід Кучма критикує Кабінет Міністрів за те, що він погано відстоює інтереси України під час проведення переговорів про вступ до Всесвітньої торговельної організації. Про це глава держави заявив на сьогоднішній прес-конференції, повідомляють «Українські Новини».

«Нам учитися й учитися треба захищати свої інтереси», - сказав Кучма, при цьому він наводив приклад Росії, що змогла відстояти для себе більш вигідні умови, підписуючи протокол про взаємний доступ на ринки товарів і послуг з Європейським Союзом, ніж Україна.

«Євросоюз пішов на величезні поступки Росії, тому що Росія може захищати свої інтереси», - сказав Кучма. Він назвав Кіотський протокол сильним аргументом Росії в цих переговорах.

На думку президента, українська сторона не скористалася цим аргументом у проведенні цих переговорів. «Хоча б поторгувалися чиновники наші», - сказав Кучма.

Він також сказав, що Росія не була поставлена перед необхідністю обирати з членства в Єдиному Економічному Просторі та ВТО, а таку умову було поставлено Україні.

Україна підписала 24 протоколи про взаємний доступ на ринок товарів і послуг із членами ВТО. Україна розраховує вступити до ВТО до кінця 2004.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus