УКРАЇНА

21:07

24.04

Влада

Депутати пропонують створити нове Міністерство

0

Комітет з питань промислової політики і підприємництва ВР рекомендує парламенту підтримати проект постанови про створення Міністерства тракторного і сільськогосподарського машинобудування України. Про це «proUA» повідомили в інформаційному управлінні Верховної Ради України.

На засіданні комітету відзначалося, що технічне забезпечення сільського господарства досягло на сьогоднішні критичної позначки. Основними сільськогосподарськими машинами аграрні підприємства забезпечені лише на 45-65%, з яких понад 90% уже відробили свій амортизаційний термін. Темпи щорічного списання спрацьованої техніки в кілька разів перевищують темпи її закупівлі. Через технічні несправності і фізичне зношення щорічно не використовується четверта частина тракторів і комбайнів.

Народні депутати вважають, що однією з основних причин існуючого безладу у формуванні і розвитку ринку сільськогосподарської техніки є відомча розпорошеність суб’єктів виробництва техніки, її реалізації і надання сервісних послуг.

З огляду на вкрай складний стан із забезпеченням сільгоспвиробників сільськогосподарською технікою та з метою підвищення ефективності реалізації основних завдань державної політики України щодо організації виробництва складної сільськогосподарської техніки на існуючих виробничих потужностях вітчизняних підприємств, проектом постанови передбачається рекомендувати Президенту України невідкладно розглянути питання про створення Міністерства тракторного і сільськогосподарського машинобудування України з функціями управління і координації діяльності всіх структур, що входять у систему техніко-технологічного забезпечення аграрного виробництва.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus