УКРАЇНА

23:20

19.06

Влада

Україна хоче стати спостерігачем у FATF

0

Звернення українського уряду з приводу надання Україні статусу спостерігача в групі з розроблення фінансових заходів боротьби з відмиванням коштів (FATF) буде доведене до відома країн - членів FATF на наступному пленарному засіданні цієї міжнародної організації. Про це повідомив президент FATF Клаес Норген в офіційному листі на адресу прем’єр-міністра Віктора Януковича і першого віце-прем’єр-міністра Миколи Азарова, повідомляє «УНІАН».

У листі зазначається, що, “незважаючи на те, що натепер статус спостерігача у FATF надається лише організаціям, політична заява уряду України щодо вдосконалювання своєї системи боротьби з відмиванням грошей буде доведена до відома учасників наступного пленарного засідання FATF”.

Президент FATF високо оцінив зусилля України, спрямовані на розвиток і поліпшення ефективності Національної системи боротьби з відмиванням коштів, отриманих злочинним шляхом, і фінансуванням тероризму, а також на впровадження необхідних заходів для імплементації нових “Сорока рекомендацій FATF”.

“Відтоді як Україну було включено у список країн і територій, які не співробітничають у сфері боротьби з відмиванням грошей (NCCT), Україна досягла великого прогресу у розвитку та вдосконаленні ефективної системи протидії легалізації злочинних капіталів, що, в кінцевому підсумку, привело до виключення України з цього списку в лютому 2004 року”, зазначається в листі президента FATF.

Норгрен також висловив надію на подальше конструктивне співробітництво уряду України з Контрольною групою FATF у процесі інтеграції України в глобальну мережу боротьби з відмиванням коштів, отриманих злочинним шляхом, і фінансуванням тероризму.

“Я вітаю вас із прогресом, якого ви досягли, і очікую подальших успіхів у майбутньому“, говориться в листі президента FATF.

Уряд України відразу після того, як Україна була виключена з “чорного” списку FATF, звернувся з проханням розглянути питання про надання Україні статусу спостерігача у FATF на черговому Пленарному засіданні цієї міжнародної організації.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus