УКРАЇНА

06:08

28.05

Влада

Автобан «Київ-Одеса» знищив 340 км доріг

0

Одеська обласна Служба автомобільних доріг Державної корпорації автодоріг просить Кабінет Міністрів виділити на відновлення зруйнованих під час будівництва автобана «Київ-Одеса» доріг в Одеській області 17 млн. гривень. Про це на сесії Одеської обласної ради заявив начальник Одеської обласної Служби автомобільних доріг Державної корпорації автодоріг Михайло Григоров, повідомляють «Українські Новини».

За словами Григорова, було зруйновано близько 340 км трас регіону. Він пояснив, що при будівництві великих магістралей часто відбувається руйнування доріг через серйозні навантаження, наприклад вагу численних великовантажних автомобілів.

За інформацією Григорова, кошти на реконструкцію доріг в Одеській області має виділити Міністерство транспорту, для якого першочергове завдання - побудувати автобан, а потім відновлювати те, що було пошкоджено.

Як повідомив Григоров, автобан почне функціонувати з початку грудня за умови стабільного фінансування.

Він також висловив думку, що назва «автобан» не відповідає суті споруджуваної магістралі: за технічними характеристиками це дорога першої категорії з товщиною покриття 44 см, тим часом як для автобана цей показник повинен становити 76 см.

Як повідомлялося, 8 жовтня 2003 року Мінтранс, «Укравтодор» і італійська компанія «Torno Internazionale Sp» підписали Генеральну угоду про співробітництво в реконструкції та експлуатації автомобільної дороги М-05 “Київ-Одеса”.

Угода була підписана за підсумками переговорів Президента Леоніда Кучми і прем’єр-міністра Італії Сільвіо Берлусконі.

Ця двостороння Генеральна угода передбачає надання Італією Україні 420 млн. євро на умовах безпроцентного кредиту терміном на 40 років.

Будівництво автобана «Київ-Одеса» ведеться на підставі Закону України «Про реконструкцію та експлуатацію на платній основі автомобільної дороги Київ-Одеса на ділянці від Жашкова до Червонознаменки» від 22 червня 2003 року і розпорядження Президента від 4 липня 2003 року.

Довжина дороги - 454 км.

За даними Мінтрансу, загальна вартість будівництва магістралі становить 2,15 млрд. гривень.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus