УКРАЇНА

13:25

19.06

Влада

Депутати хочуть «відмазати» шахтарів і аграріїв від армії

0

Депутати Верховної Ради Борис Тарасюк, Іван Томич, Роман Ткач і Леонід Байсаров пропонують парламентові продовжити відстрочку від призову в Збройні Сили й інші воєнізовані формування для фермерів і ввести її для шахтарів. Про це йдеться в 2 проектах законів, зареєстрованих у Раді, повідомляють «Українські Новини»

Зараз закон «Про загальний військовий обов’язок і військову службу» передбачає, що призовникам, які самостійно або з батьками господарюють, надається відстрочка від призову в армію терміном не більш ніж 3 роки з моменту одержання земельної ділянки. Депутати пропонують продовжити цю відстрочку на весь термін, протягом якого призовник господарює.

На думку депутатів, ця норма сприятиме розвиткові фермерських господарств і відродженню бажання молоді працювати в сільському господарстві.

Депутат Байсаров також пропонує випускникам професійно-технічних навчальних закладів надавати відстрочку від призову в армію на весь період роботи в підземних умовах на гірських підприємствах, а також надавати відстрочку випускникам вузів 1 і 2 рівнів акредитації, що працюють на гірських підприємствах на посадах, що надають право на пенсію на пільгових умовах.

Відповідно до законодавства, зараз відстрочку від призову в армію мають призовники, які утримують непрацездатних батька, матір, братів або сестер, або інших родичів, а також якщо мають дітей віком до 3 років.

За професійними ознаками відстрочка надається випускникам-педагогам, медикам, що працюють у сільській місцевості, а також священикам, кандидатам у депутати Ради, депутатам, мерам, селищним і сільським головам.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus