УКРАЇНА

16:48

26.05

Влада

Шолох не приїде в Україну для участі у судовому процесі

0

Сергій Шолох, керівник радіо «Континент», не збирається повертатися в Україну для участі за позовом до видання «Україна молода». Як заявив С.Шолох в ефірі «Громадського радіо», він приїду в Україну тільки тоді, коли будуть «прилюдно судити Медведчука і Кучму, я буду як свідок. А зараз я не приїду», - сказав Шолох.

Коментуючи позов редактора черкаської газети Валерія Воротника та колишнього юриста Марії Самбур до видань «Україна молода» та Інтернет-видання «Українська правда», Сергій Шолох зазначив, що «позови мають декілька пластів».

«Перше – це спосіб придушення Інтернет-преси. Друге - ці двоє позивачів нічого не змогли зробити, жодного замовлення не виконали, і зараз вони не зможуть нічого зробити. По-третє, це спроба витягнути мене в Україну. Тричі мене звідси намагалися вивезти, погрожуючи, але нічого не вийде», - сказав Шолох.

Він також зазначив, що його «дивує, на що саме образились Самбур та Воротник, чим саме я їх образив».

Нагадаємо, що сьогодні Шевченківський суд Києва почав розглядати позов редактора черкаської газети «Антена» Валерія Воротника і колишнього юриста Інституту масової інформації Марії Самбур до газети «Україна молода». Позивачі вимагають по 10 тисяч гривень компенсації за моральну шкоду, завдану поширенням про них неправдивої інформації. На думку позивачів, інтерв’ю з директором радіо «Континент» Сергієм Шолохом, надруковане в «Україні молодій» 11 березня цього року, містить неправдиву інформацію про них. Щоправда, Марія Самбур відмовилася уточнити, яку саме інформацію про себе вона вважає неправдивою.

Суд Києва ухвалив рішення притягнути як співдоповідача за позовом до «України молодої» керівника радіо «Континент» Сергія Шолоха.

Сергій Шолох, керівник радіо «Континент», яке припинило мовлення 3 березня цього року. Радіостанція транслювала програми Української служби ВВС, радіостанцій «Голос Америки», «Німецької хвилі», «Польського радіо» та «Громадського радіо». У лютому Сергій Шолох виїхав з України і зараз перебуває в одній з європейських держав.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus