УКРАЇНА

10:38

27.05

Влада

ФДМ розкриває конверти претендентів на «Криворіжсталь»

0

Фонд держмайна України (ФДМ) почав розкривати конверти на вiдповiднiсть учасникiв умовам конкурсу з продажу пакету «Криворіжсталь». На зустрiчi з представниками компанiй-учасниць конкурсу представники ФДМ заявили про наявнiсть пiдстав для початку процедури ознайомлення з документами i проведення їх опису, повідомляє «Громадське радіо».

Однак за словами представника одного з претендентів на купівлю «Криворіжсталі», підстав та документів представники Фонду не надали, тому їх дії можуть бути оскаржені у суді.

Фонд Держмайна отримав шiсть заявок на участь у конкурсi, за попереднiми даними, по три вiд вiтчизняних та iноземних iнвесторiв. Однак сьогодні Голосiївський районний суд Києва припинив проведення конкурсу з продажу «Криворiжсталi». Суд розглядає скарги на три накази Фонду щодо приватизацiї комбiнату. Конкурс з продажу акцiй «Криворiжсталі» має відбутися 14 червня, стартова цiна пакету - 3806 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що сьогодні Голосіївський суд Києва прийняв до розгляду скаргу депутата ВР Валентини Семенюк на дії Державної комісії з цінних паперів і фондового ринку та ФДМ, призупинивши в такий спосіб конкурс із продажу 93,02% акцій гірничо-металургійного комбінату «Криворіжсталь» до розгляду цієї скарги. Розгляд скарги призначений на 11 червня.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus