УКРАЇНА

02:19

27.04

Влада

Екстрадицією Жердицького займуться пізніше

0

Генеральна прокуратура України розглядатиме питання про необхідність екстрадиції Віктора Жердицького та Ігоря Діденка після набрання законної сили вироком німецького суду. Про це «proUA» повідомили в прес-службі Генпрокуратури.

Генпрокуратура очікує набрання законної сили вироком, винесеним судом міста Гільдесхайм (Німеччина) у кримінальній справі відносно В.Жердицького та І. Діденка. Обвинувачення, за якими винесено вирок (розкрадання 4 мільйонів німецьких марок), повністю співпадає з обвинуваченням, яке висувалося В.Жердицькму та І.Діденку Генеральною прокуратурою України. Відповідно, за цим епізодом Україна не має підстав ставити питання про екстрадицію.

Втім, у провадженні Генпрокуратури залишаються кримінальні справи щодо інших епізодів справи Віктора Жердицького та Ігоря Діденка. Відповідно, після набрання вироком суду міста Гільдесхайм законної сили, тобто після завершення терміну апеляції, Генеральна прокуратура України розглядатиме питання про наявність підстав для порушення питання про екстрадицію з Німеччини в Україну В.Жердицького та І. Діденка для завершення досудового слідства і скерування до суду відповідної кримінальної справи.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus