УКРАЇНА

17:22

24.01

матеріали по темі:

Влада

ФДМ: Укррудпром уже нічим не володіє

0

Фонд державного майна (ФДМ) вилучив зі статутного фонду державної компанії «Укррудпром» пакети акцій 10 підприємств, що формували її статутний фонд. Про це «Українським Новинам» повідомив представник ФДМ.

«Цю частину розпорядження Кабміну ми виконали», - сказав він. За його словами, зараз «Укррудпром» уже не є власником пакетів акцій цих підприємств, а усі права власності на акції переоформлені на ФДМ. «Укррудпром уже нічим не володіє», - додав він.

Нагадаємо, що 26 травня Кабмін доручив ФДМ і Міністерству промислової політики протягом тижня вилучити зі статутного фонду «Укррудпрому» пакети акцій підприємств і передати них до Фонду держмайна для приватизації.

Кабмін також доручив ФДМ і Мінпромполітики протягом 2 тижнів створити комісію з приватизації, протягом 3 тижнів розробити порядок приватизації пакетів акцій.

Відповідно до постанови Кабміну, продажу підлягають 100% акцій Криворізького залізорудного і Докучаєвського флюсо-доломітного комбінатів, Новотроіцького і Балаклавського рудоуправлінь, а також компанії «Кривбассвибухпром».

Крім того, приватизації підлягають 50%+1 акція Північного і Центрального ГЗКів, 37,57% акцій Інгулецького ГЗКу, 25,78% Південного ГЗКу і 25,1% «Сухої балки».

Таким чином, відповідно до розпорядження Кабміну, будуть приватизовані всі пакети акцій підприємств, якими володів «Укррудпром».

9 квітня ВР ухвалила закон про особливості приватизації підприємств «Укррудпрому», який президент Леонід Кучма підписав 28 квітня.

Відповідно до цього закону, пакети акцій, що формують СФ «Укррудпрому», підлягають продажу без дрібнення на частини, при цьому першочерговим правом на купівлю акцій підприємства «Укррудпром» буде володіти компанія, що уже має не менш ніж 25% цього підприємства («інвестор»).

Якщо в підприємства немає інвестора (тобто або 100% володіє «Укррудпром», або приватним акціонерам належить менш ніж 25% акцій), тоді пакет продаватиметься на спеціальному конкурсі за участю інвесторів інших підприємств «Укррудпрому».

Інвестором, відповідно до цього закону, не може бути офшорна компанія.

Статутний фонд «Укррудпрому» становить 1 343,578 млн. гривень, 100% акцій компанії належить ФДМ.

Зараз йде оцінка ринкової вартості пакетів акцій підприємств, якими володів «Укррудпром», для їхньої приватизації.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus