УКРАЇНА

19:07

25.04

Влада

КМУ розглядає питання створення Енергетичної і Вугільної компаній

0

Кабінет Міністрів на своєму засіданні сьогодні, 8 червня, розгляне питання створення Національної акціонерної компанії «Енергетична компанія України» і Національної акціонерної компанії «Вугільна компанія». Про це заявив прем’єр-міністр Віктор Янукович, відкриваючи засідання Кабміну, повідомляють «Українські Новини»

Говорячи про створення «Енергетичної компанії», Янукович зауважив, що процес створення цієї компанії обговорюється вже тривалий час на різних рівнях. Янукович відзначив, що «Енергетична компанія» створюється для поліпшення роботи енергетичного комплексу, поліпшення розрахунків за електроенергію, запобігання тіньовій приватизації енергетичних компаній.

Міністр палива та енергетики Сергій Тулуб, виступаючи на засіданні Кабміну, відзначив, що компанія створюється відповідно до указу Президента від 22 січня.

Проект постанови Кабміну про створення «Енергетичної компанії» був розроблений Мінпаливенерго і погоджений з усіма зацікавленими міністерствами і відомствами.

Проект постанови передбачає створення компанії у вигляді відкритого акціонерного товариства, засновником якого є держава в особі Кабміну, що буде виконувати функції вищого органу керування компанією.

Говорячи про створення «Вугільної компанії», Янукович зазначив, що вона створюється для підвищення рівня управління вугільною галуззю і вирішення проблемних питань розвитку галузі, зокрема повернення боргів по зарплаті працівникам галузі.

Нагадаємо, що в січні президент Л.Кучма доручив Кабміну створити на основі державних пакетів акцій обласних енергопостачальних компаній державну акціонерну компанію «Енергетична компанія України». Кучма зобов’язав Кабмін затвердити статут компанії, а також сформувати її статутний фонд, передавши в нього належні державі акції енергетичних компаній.

Мінпаливенерго раніше заявляло про намір до липня створити Національну акціонерну компанію «Вугільна компанія», яка об’єднає підприємства вугільної галузі з метою підвищення ефективності керування ними.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus