УКРАЇНА

08:00

24.04

Влада

Житлово-комунальну політику Кабміну оцінять на «два з плюсом»?

0

Члени парламентського Комітету з питань економічної політики, управління народним господарством, власності й інвестицій Володимир Демьохін та інші депутати пропонують визнати недостатньою роботу уряду з проведення цінової політики в житлово-комунальній сфері. Про це «proUA» повідомили в прес-службі Верховної Ради.

У проекті постанови запропоновано, щоб Кабінетові Міністрів підготував проект змін Бюджетного кодексу й урядового декрету «Про місцеві податки і збори», які б забезпечували виконання власних повноважень органів місцевого самоврядування в сфері житлово-комунального господарства.

Крім того, депутати пропонують передбачити в бюджеті-2005 витрати на фінансування Програми поетапного оснащення житлового фонду засобами обліку і регулювання споживання води і теплової енергії на 1996-2007 року. Поки що, на думку депутатів, ця програма виконується з великим відставанням: на початок 2004 року оснащення лічильниками холодної води здійснюється тільки на 35,48%, гарячої води – на 7,48%, теплової енергії – на 10,39%.

Депутати відзначають також, що при нинішньому значному підвищенні цін і тарифів на житлово-комунальні послуги, останні мають низьку якість, а тарифи мають недостатнє економічне обґрунтування. Крім того, більшість діючих тарифів для населення не тільки не враховують доход, а навіть не забезпечують покриття собівартості виробництва і надання житлово-комунальних послуг.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus