УКРАЇНА

20:23

20.05

Влада

Японія хоче вкласти в Україну 8 мільярдів

0

Японія готова інвестувати в перспективні українські проекти 8 млрд. доларів США. Про це заявив посол Японії в Україні Кіщіро Амае, повідомляє «Деловая Неделя».

Більше всього Японія зацікавлена в інвестуванні українського будівельного і транспортного комплексів – будівництві мостового переходу через Південний Буг, модернізації і розширенні аеропорту «Бориспіль». Крім того, у сфері інтересів японського бізнесу – створення технопарків і зон спеціального розвитку, обмін фахівцями тощо.

Найближчим часом у Києві при Національному технічному університеті КПІ буде створено японсько-український бізнес-центр. За словами Амае, експерти центру будуть займатися професійною підготовкою і перепідготовкою українських бізнесменів, будуть проводити бізнес-тренінги, конференції і семінари. Японські бізнесмени матимуть можливість ознайомитися з умовами та особливостями ведення бізнесу й інвестування в Україні, станом вітчизняної промисловості і підприємництва, провідними українськими підприємствами і перспективним напрямками співробітництва.

У червні в Україну прибуде велика делегація японських бізнесменів – представників авіаційного комплексу. Вони відвідають вітчизняні заводи, побувають, зокрема, на столичному «Авіанті», обговорять перспективи та умови співробітництва з українськими колегами.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus