УКРАЇНА

18:47

25.06

Влада

Приватизацію «Криворіжсталі» призупинили

0

Голосіївський суд Києва прийняв до розгляду скаргу депутата Верховної Ради Валентини Семенюк на дії Державної комісії з цінних паперів і фондового ринку і Фонду державного майна, призупинивши в такий спосіб конкурс із продажу 93,02% акцій гірничо-металургійного комбінату «Криворіжсталь». Про це повідомляють «Українські Новини».

Подача скарги Семенюк у суд автоматично призупинила рішення ДКЦПФР про випуск акцій комбінату і наказ ФДМ про проведення конкурсу з продажу 93,02% «Криворіжсталі» до розгляду цієї скарги. Розгляд скарги призначено на 11 червня.

Представник прес-служби ФДМ сказав, що конкурсна комісія через повідомлення Голосіївського суду не змогла сьогодні розкрити пакети з заявками претендентів на «Криворіжсталь». Він додав, що юристи ФДМ зараз шукають можливості для того, щоб продовжити конкурс.

Нагадаємо, що 12 травня 2004 року ФДМ оголосив конкурс із продажу 93,02% комбінату «Криворіжсталь» за стартовою ціною 3806 млн. гривень. Додаткові вимоги конкурсу роблять обов’язковою умовою для покупця «Криворіжсталі» виробництво і реалізацію українського коксу в обсязі не менш 1 млн. тонн за рік протягом 3 останніх років.

Таким умовам відповідають консорціум «Інвестиційно-металургійний союз», створений компаніями, що контролюються корпорацією «Інтерпайп» (Дніпропетровськ) і компанією System Capital Management (Донецьк), а також консорціум «Індустріальна група», у котрий входять підприємства корпорації «Індустріальний союз Донбасу» (Донецьк).

У травні і червні депутат Верховної Ради, глава спеціальної контрольної комісії парламенту з питань приватизації Валентина Семенюк подала позови в три суди України про визнання недійсними конкурсу з продажу 93,02% акцій «Криворіжсталі».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus