УКРАЇНА

13:16

22.05

Влада

Сьогодні почнеться суд над «Україною молодою»

0

Сьогодні в Шевченківському районному суді Києва відбудеться перше судове засідання за позовом Марії Самбур і Валерія Воротніка до газети «Україна молода». Початок слухань призначено на 14.00. Про це повідомляє кореспондент «proUA».

Крім того, коло Шевченківського районного суду Києва в цей же час триває акція “Захистимо газету “Україна молода”, організована Всеукраїнським молодіжним об’єднанням “Молодь – надія України”, УРП “Собор”, ВОО “Народна опозиція”.

Нагадаємо, що 26 травня 2004 року газета «Україна молода» одержала повідомлення про те, що Самбур і Воротнік подали проти неї позови про захист честі і гідності.

Вони обвинувачують «Україну молоду» у тім, що, «надрукувавши 11 березня інтерв’ю Олени Зварич з керівником закритого владою радіо «Континент» Сергієм Шолохом, газета ніби-то зазіхнула на честь і гідність Самбур і Воротніка».

В інтерв’ю Сергій Шолох розповів про те, як згадані особи «пропонували йому модель інформаційного співробітництва із СДПУ(о) і нові інтерпретації на «Континенті» (а потім в інших ЗМІ) листів Ігоря Гончарова».

Позивачі вимагають компенсації по 10 тис. грн. кожному, спростування публікації, а також накладення в процесі досудової підготовки арешту на майно і грошові внески, що належать відповідачеві і знаходяться в нього чи в інших осіб.

«Ми вважаємо, що в тім, щоб «Україна молода» замовкла напередодні передвиборної кампанії, зацікавлені не лише особи, прізвища яких стоять під позовними заявами, але й їхні високопоставлені патрони з вулиці Банкової», – заявила редакція газети.

Позов проти «України молодої», відповідно до поштового повідомлення, було подано 10 квітня і зареєстровано у Шевченківському районному суді Києва 30 квітня.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus