УКРАЇНА

08:04

20.04

Влада

В США розпочинається саміт “Великої вісімки”

0

У Сполучених Штатах, на острові Сі-Айленд в Атлантичному океані, розпочинається зустріч керівників восьми провідних держав світу.

Як повідомляє «Німецька хвиля», острів Сі-Айленд поблизу узбережжя штату Джорджія для проведення самміту вибрав особисто президент США Джордж Буш. Маленький, лише 8 кілометрів завдовжки, острів якнайкраще відповідає вимогам безпеки й унеможливлює проведення маніфестацій антиглобалістів, які зазвичай супроводжують такі зустрічі.

Саміт має дати новий імпульс взаємодії ”групи восьми” в таких пріоритетних для міжнародної спільноти галузях, як боротьба з міжнародним тероризмом, зміцнення режиму нерозповсюдження зброї масового знищення, врегулювання міжнародних конфліктів, а також сприяння стабільному економічному розвитку.

Особливу увагу лідери США, Канади, Німеччини, Великобританії, Франції, Італії, Японії та Росії звернуть на такі актуальні міжнародні проблеми, як ситуація в Іраку й Афганістані, близькосхідне врегулювання, боротьба з бідністю й голодом, створення міжнародного центру з розробки вакцини проти СНІДу тощо. На саміті буде підписано низку документів, які дозволять підвищити ефективність боротьби з тероризмом, зокрема на транспорті, а також з біотероризмом.

Саміт на Сі-Айленді триватиме три дні, під час яких в повітряному просторі над островом заборонено польоти будь-яких літальних апаратів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus