УКРАЇНА

01:22

25.01

матеріали по темі:

Влада

За «Криворіжсталь» змагаються шість компаній

0

На участь у конкурсі на приватизацію 93,02% акцій гірничо-металургійного комбінату «Криворіжсталь» подали заявки 6 компаній. Про це «proUA» повідомили в прес-службі Фонду державного майна. Конкурс із продажу «Криворіжсталі» відбудеться 14 червня.

Сьогодні стало відомо, що російський комбінат «Северсталь» (Череповець) від імені консорціуму «Северсталь» – Arcelor – Severstal North America подав заяву на придбання 93,02% «Криворіжсталі». Консорціум «Індустріальна група» (Київ), у котору входять підприємства корпорації «Індустріальний союз Донбасу» (Донецьк), також подав заявку на покупку 93,02% комбінату.

Нагадуємо, що 12 травня 2004 року ФДМ оголосив конкурс на продаж 93,02% комбінату «Криворіжсталь» за стартовою ціною 3806 мільйонів гривень. Додаткові вимоги конкурсу роблять обов’язковою умовою для покупця «Криворіжсталі» виробництво і реалізацію українського коксу в обсязі не менше 1 мільйона тонн у рік протягом 3 останнього років. Таким умовам відповідають консорціум «Інвестиційно-металургійний союз», створений компаніями, що контролюються корпорацією «Інтерпайп» (Дніпропетровськ) і компанією System Capital Management (Донецьк), а також консорціум «Індустріальна група». Про намір купити 93,02% заявили холдинг LNM Group і корпорація US Steel, що створили консорціум для купівлі «Криворіжсталі», а також індійська Tata Steel.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus