УКРАЇНА

12:10

22.01

матеріали по темі:

Влада

Націонал-радикали Латвії пролобіюють інтереси українських націоналістів

0

Латвійське націонал-радикальне об’єднання ТБ/ДННЛ (Батьківщині і воля – Рух за національну незалежність Латвії) докладе всіх зусиль для інтеграції України в Європейський Союз і НАТО. Відповідну угоду про співробітництво між об’єднанням і партією Український конгрес націоналістів (УКН) було підписано сьогодні в Ризі, повідомляє агентство «REGNUM»

Завізували документ член правління ТБ/ДННЛ, голова парламентської комісії у європейських справах, екс-прем’єр Латвії Гунтар Крастс і глава УКН, депутат парламенту України Олексій Івченко пояснили журналістам, що вперше познайомилися на з’їзді Союзу європейських націй у Мілані, де дійшли згоди і вирішили продовжити двосторонні контакти. «Нашому об’єднанню вже давно зрозуміло, що входження України до ЄС і НАТО дуже важливе для загальної стабільності регіону в цілому, – пояснив Крастс. – Стабільний розвиток України в інтересах Латвії і всієї Європи, і я намагався сприяти цьому рухові».

За словами Крастса, в угоді закріплено зобов’язання допомагати Україні в цілому спектрі питань: від організації різних політичних перемовин, до конкретних програм допомоги з європейських фондів, а також у цілому формування подальших взаємин України і ЄС.

Своєю чергою Івченко наголосив, що «Україні треба бути в Європі, але з одною умовою: збереження своєї національної ідентичності». Підписання договору лідер УКН назвав історичною подією, що, на його погляд, має допомогти потрапити до Європарламенту кандидатам у депутати від ТБ/ДННЛ, а ті, як він сподівається, потім допоможуть інтеграції до Євросоюзу Україні.

ТБ/ДННЛ, ледь переборовши 5% бар’єр, представлена в Сеймі Латвії сьома депутатами зі ста, і після відставки правого уряду Ейнара Репше вперше опинилася в опозиції. У списку кандидатів у депутати Європарламенту від ТБ/ДННЛ Гунтар Крастс стартує першим номером.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus