УКРАЇНА

16:39

26.05

Влада

ХАЕС-2 і РАЕС-4 відповідають стандартам безпеки

0

Другий блок Хмельницької АЕС і четвертий – Рівненської АЕС відповідають міжнародним стандартам безпеки і надійності. Підтвердженням цього стали партнерські перевірки, що напередодні пуску блоків були проведені московським центром Всесвітньої організації операторів атомних електростанцій. Про це заявив міністр палива й енергетики України, президент НАЕК «Енергоатом» Сергій Тулуб, повідомили «proUA» у прес-службі «Енергоатома».

Сергій Тулуб зазначив, що ці енергоблоки будуть першими на території колишнього СРСР, що запроваджуються в експлуатацію зі «Звітом про аналіз безпеки», підготовленим відповідно до міжнародних стандартів. Крім того, пуск ХАЕС-2 і РАЕС-4, за словами тимчасово виконуючого обов’язки першого віце-президента – технічного директора НАЕК «Енергоатом» Юрія Коврижкіна, зміцнить енергетичну безпеку України і збільшить експортні можливості країни.

Тулуб також сказав, що пуск ХАЕС-2 і РАЕС-4 дозволить додатково виробляти понад 10 млрд. квт/годин на рік.

За період з 2002 по 2004 роки коефіцієнт використання встановленої потужності АЕС збільшився з 75,2% до 81,9%, фактичне виробництво електроенергії зросло з 76,2 млрд. квт/годин 2001 року до 81,4 млрд. квт/годин у 2003 році, кількість порушень у роботі станцій скоротилося вдвічі.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus